[Xiaomi zariadenia]
 #354527  od VMach3
 před 11 měsíci
Fastboot se spouští při vypnutém telefonu.
 #354529  od Simona Karkut
 před 11 měsíci
super, mam to a nic, haze mi to error.. ani telefon nedela, ze by byl pripojeny. Je mozne ze "zariadenie s uzamknutým bootloader je potrebné uviesť do DOWNLOAD režimu", ze to je muj problem..? a co to vubec znamena..? sakra a ja doufala, ze uz jsem tak blizko finishi
 #354530  od VMach3
 před 11 měsíci
Uzamknutý bootloader není tvůj případ. Ukaž Správce zařízení a MiFlash s chybovým hlášením.
Mimochodem, toto fórum je zaměřeno na mobilní telefony, nikoliv seznamka, prosím v profilu si výplň model telefonu namísto telefonního čísla.
 #358977  od 11koda
 před 10 měsíci
mám problém s MiFlash .. stáhnul jsem systém přesně z tý stránky co je tady v návodu extrahoval jak je v návodu prostě všechno a stejně mi to buď píše can not found file flash_all.bat přitom ten soubor ve složce normálně je a když se to na třetí kliknutí na flash rozjede tak svítí červeně flashing ale stejně se nic neděje ... kde je problém?
Obrázek
 #359108  od 11koda
 před 10 měsíci
paráda už to funguje! už jsem na to přišel ten soubor mi nešel najít že se asi špatně stáhl systém .. mezitím mi fungovala čínská verze a ještě by mě jen tak mimořeči zajímalo kdy se tak očekává MIUI9 Global stable? čínská verze už má MIUI9 stable
 #360470  od HonzaDC
 před 9 měsíci
Mohl bych požádat o radu?
Můj xiaomi redmi 3s se po aktualizaci na nejnovější verzi zaseklo a píše hlášku "Proces system nereaguje" a zamrzl. Zkoušel jsem dle návodu na první stránce nainstalovat ručně, ale MiFlash píše error. Prosím o radu co dělám špatně. Předem děkuji.
 #360478  od VMach3
 před 9 měsíci
Zkus to přes boot menu (zapnutí telefonu se stisknutím tlačítka hlasitosti nahoru)
Obrázek

telefon by se měl "vypnout" a po připojení k PC se ve spravci zařízení hlásit jako HS-USB QDLoader 9008
Obrázek

v takovémto stavu můžeš instalovat v MiFlash.

Pokud se telefon přes boot menu do Download režimu nespustí, bude třeba použít pro jeho spuštění Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť.

#360485  od VMach3
 před 9 měsíci
Takže se telefon do Download režimu nespustí.
A už si zkoušel tovární nastavení v recovery?
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 47

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!