[Všeobecné návody pre všetky zariadenia]
 #445804  od playman22
 před 3 týdny
Neviem ako to funguje na MI9, ale na global rom+twrp sa voľakedy zvykol používať lazyflasher
 #447046  od magnat
 před 2 týdny
Odomknutie, flash TWRP 3.3.1-15, flash ROM prebehli bez problemov. Po flashnuti Magisk 19.4 mi po reboote nenabehne mobil do nicoho ineho, len do FastBootu. Skusil som flashnut TWRP znova, ale po restarte funguje iba FastBoot. Ako sa dostanem do TWRP?

UPDATE: Vyriesene.
 #447153  od ladik99
 před 2 týdny
Zdarec všem, chtěl bych se na něco zeptat. Chtěl jsem si zálohovat aktuální stav telefonu, ale mám tam víc položek než je uvedeno v návodu.

Obrázek

Můžu nechat vše jak je na obrázku nebo je něco zbytečné a nebo chybí?
Díky moc.
 #448418  od sursum
 před týdnem
Když mám v TWRP udělané celkové zálohy global ROM, CZ SK stable a CZ SK týdenní a chtěl bych kvůli testování a porovnání mezi nimi přecházet, může se v TWRP na tu jinou ROM přejít pomocí obnovení zálohy?
Nebo je nutné udělat factory reset, pak instalaci v TWRP (ze zip souboru) čisté ROM a až pak obnovení té zálohy, kterou mám uloženou?
 #448435  od VMach3
 před týdnem
Pokud máš kompletní zálohu ROM, stačí ji obnovit.
U Global ROM ovšem může být problém, pokud nebudeš u ní mít zakázáno DM verify.
 #448481  od sursum
 před týdnem
Asi nemám, mám vypnuté šifrování, ale tohle je zřejmě něco jiného? Takže kdybych se chtěl bezpečně vrátit na Global, tak radši wipe, čistá instalace ROM a pak teprve obnovení zálohy? Global ale vždycky při spuštění přepíše TWRP na stock recovery, to se dá nějak obejít?
 #448871  od Asinmustafa
 před 4 dny
instaloval som romky uz velakrat..

teraz sa mi dostal pod ruky kolegov redmi note 5 pro - whyred.. unlock mam spraveny, cez fastboot nainstalujem twrp sformatujem data aby som videl storage.. a tu mam problem.. ked pripojim mobil k pc a dam mount enable tak mi ho nenacita.. proste ho v pc nevidim... cize tam neviem dat twrp image a ani rom.zip
co mam zmenit? ovladac v PC?

dakujem za odpoved
 #448873  od Asinmustafa
 před 4 dny
gogocar píše:Po formátu dat musíš restartovat do recovery, Přečti si znovu návod.
jj samozrejme to som spravil.. nacita mi to ale mount mi stale nejde :disappointed:

edit:

zatial nerieste.. poskusam menit ovladace v PC lebo ani moj telefon mi nenabehol :D
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!