[Nezaradené témy]
 #441178  od tvojplaton
 před 1 měsícem
Zdravím páni. Prosím vás, trápim sa s jedným problémom. Potreboval by som rozbehať rozsvietenie displeja bez použitia tlačidiel. (Keď na motorke strčím telefón do tankvaku, tak k tým bočným tlačidlám nemám prístup). Na nete som sa dočítal, že MIUI10 túto možnosť ponúka (dvojitým poklepaním), ale ani za boha nemôžem prísť na to, ako to aktivovať. Návody a obrázky na nete vôbec nesúhlasia s tým, čo mám v mobile ja... :sob: Mohli by ste mi poradiť, ako na to? Pred chvíľou som si len kvôli tomu upgradol MIUI z v.9 na v.10.3.1.0 (posledná stable), ale moc mi to nepomohlo (zatiaľ)... :fearful: Vopred ďakujem za pomoc.

P.S.: Prosím, neodkazujte ma na aplikácie. To už som skúšal a nie je to cesta, ktorou chcem ísť...;) Ďakujem.
 #441184  od gogocar
 před 1 měsícem
Nejdůležitější informaci jsi nám nedal. O jaky telefon se jedná. Tuto funkci musí podporovat tel. neni to záležitost verze MIUI.
Pokud máte Redmi 4X tak ten ten dvojité poklepání na probuzení nepodporuje. Jediná možnost je použití app z GP což odmítáš.
 #441185  od tvojplaton
 před 1 měsícem
Ano, mám Redmi 4X (mám to uvedené v profile :-B ). Proti appkám vo všeobecnosti nemám nič, ale tieto "prebúdzacie" žerú baterku ako sviňa, pretože pri uspatí nevypínajú displej, len nastavia na displeji čiernu farbu, čiže displej stále svieti. No, je to škoda, že tento môj fón to nepodporuje. V každom prípade ďakujem za odpoveď... :wink:
 #441266  od tvojplaton
 před 1 měsícem
A myslíš, že by to mohlo fungovať? Ja sa v týchto záležitostiach vôbec nevyznám, ale keď gogocar písal, že to telefón musí podporovať (a ten môj to nepodporuje), tak neviem, či to má vôbec význam. Priznám sa, že vrcholom mojej šikovnosti je to, keď si dokážem updatnúť systém na týchto stránkach (vďaka super návodu) a do nejakých externých záležitostí by som sa nerád púšťal... :disappointed_relieved:

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!