[Smartwatch 2nd gen]
 #357308  od Shaman
 před 10 měsíci
Zdarec,

taky mám na cestě hodinky. chci se zeptat, zda už někdo flashnul tuhle rom. Zda můžu použít Pace tool, nebo valit adb příkazy.

díky

s pacefied jsem byl spokojený na první generaci, kterou už jsem prodal a čekám na dvojku, ale ta dojde v CN jazyce.

odkaz: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #359305  od masch
 před 10 měsíci
Ahoj, mám stratos cca 3 týdny, původně jsem měl tu italskou verzi StratOS 1.0 založené na 2.0.7.5 , teď mám STRATOSfied_rel_2_(2.0.10.0)_permanent a spokojenost. Výdrž baterie super, někdo se u této verze potýkal s průběžným měřením tepu, mně se ho asi napodruhé podařilo zapnout a jede.
 #359320  od masch
 před 10 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 10 měsíci
rmoravcik píše:Autor dnes uverejnil aktualizaciu na 2.0.10.

Odoslané z Redmi 4X pomocou Tapatalku
Zdravim ako sa dá nainštalovať táto aktualizacia keď už mám flashnute stratosy. Zakaždým pri inštalácii mi to vyhodí error.
Ďakujem.

Odoslané z Mi A1 pomocou Tapatalku
Neninstaluješ náhodou "Update from Rel 1 to Rel 2"? Je potřeba instalovat Rel 2: Full install Version 2.0.10.0. Já přešel ze startos na stratosfield Rel1 bez problémů. Upgraden z Rel1 na Rel 2 taky v pohodě.
 #359322  od Shaman
 před 10 měsíci
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píše: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
před 10 měsíci
někdo se u této verze potýkal s průběžným měřením tepu, mně se ho asi napodruhé podařilo zapnout a jede.
U mě se to stalo, v podstatě měření tepu, gps i ostatní apky při prvním spuštění došlo k restartu hodinek, pak už to jelo v pohodě. Při prvním zprovoznění mi to při restartech za hodku sežralo 25 procent baterie, ale už si to sedlo a vypadá to, že těch avizovaných 5 dní to dá. :-D
 #359921  od kolbenak
 před 10 měsíci
Zeptám se blbě, ale jistota je jistota. Postup je tedy stejny jako pace 1, ktery je uveden ve videonávodu ve vlakně o Pace 1 a jediný rozdíl je, že se tam nahraje Rom Stratosfield? Děkuji

Odesláno z mého ONEPLUS A5000 pomocí Tapatalk

#360416  od martinh22
 před 9 měsíci
do 14 dni budu mít hodinky doma snad tak vám zkusím udělat zase návod, ale postupy jsou totožné akorát že před instalaci jakékoliv rom která je pro pace 2 se musí odemknout BL a udělat root a pak si můžete dělat co chcete :-D :-D
terzdek se to líbí
 #360562  od Heso
 před 9 měsíci
nainštaloval som rom paceField podla navodu na videu ale po inštalácii mi nereaguje displej ani tlačítka. jedine čo funguje je podržanie červeneho tlačítka a vtedy vyhodi "shutdown?" a ikonky fajky a krížika ale odklepnuť nič nejde viete mi stým niekto poradiť??

update: preinštaloval som na stratosfied 2.0.11.1 a funguje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!